Zbliżyliśmy się do końca naszej relacji ze spotkania miłośników retro-motoryzacji w Poznaniu. Jesteśmy świadomi, że pokazaliśmy ułamek tego, co działo się w Poznaniu. W ostatniej części pokażemy kolejne perełki z wystawy.
Cieszymy się , że moda na klasyczne pojazdy w Polsce zyskuje z roku na rok i mamy nadzieję , że w kolejnej edycji Retro Motor Show w Poznaniu spotkamy się jeszcze w większym gronie.
Szczególnie cieszyła nas liczna obsada polskiej motoryzacji w postaci pięknie odrestaurowanych Syren, Warszaw, Fiatów, Polonezów, Nys, Żuków. Niegdyś tak powszechnie spotykanych na drogach, a dzisiaj budzących podziw i zainteresowanie. Zapraszamy do obejrzenia ostatniej części relacji z Poznania. Dziękujemy naszym czytelnikom za zainteresowanie i oddane głosy na naszym funpage’u. Jak wiecie, stworzyliśmy dla Was możliwość pokazania swoich pojazdów na naszym portalu. Tutaj niezależnie od pory roku możecie zamieszczać zdjęcia i podziwiać pojazdy innych użytkowników. Szczegóły znajdziecie na naszej Motokultowej Liście.