Motokult.pl czyli? … miejsce dla fanów motoryzacji!!!

Jak już na pewno wiecie, MOTOKULT.PL to portal dla miłośników i fascynatów klasycznej motoryzacji. Motoryzacji w najlepszym wydaniu, z okresu swojej świetności. Nie jest odkryciem, że dzisiejsza motoryzacja daleka jest od niegdysiejszej rzetelności i solidności. Dobrze pamiętamy czasy, kiedy auta i motocykle były projektowane z finezją oraz polotem, a inżynierowie wspinali się na wyżyny swoich możliwości, konstruując pojazdy ponadczasowe pod względem designu i wytrzymałości. Księgowi mieli wzbroniony wstęp do ich pracowni, dlatego dzisiaj mamy okazję podziwiać wyjątkowe pojazdy, złożone z materiałów sprzed epoki recyclingu.

Nasz portal jest miejscem, gdzie możecie o tych pojazdach przeczytać, obejrzeć w fotogaleriach, ale też sprzedać lub kupić, powiększając swój garaż o nowy nabytek. Na naszych stronach znajdziecie ciekawostki dotyczące klasyków, youngtimerów, prezentacje pojazdów oraz ich właścicieli. Dajemy Wam możliwość pochwalenia się pojazdem, zamieszczamy informacje o zlotach i wydarzeniach z branży, jak również przekazujemy garść inspiracji o technice motoryzacyjnej.

Pamiętajcie: myślenie o klasycznej motoryzacji staje się przyjemniejsze, kiedy wartość eksponatów na naszym parkingu rośnie:)

Zapisz